/**/

אטרקציות בירושלים

שוק מתחם התחנה

שוק מתחם התחנה בירושלים מעניק קורת גג לתוצרת של אמנים, חקלאים, איכרים ומעצבים. בין הדוכנים תוכלו לרכוש פריטי וינטאג’, תיקים וכדומה, ולסייר בין דוכני האוכל המרובים. מלבד השוק, בתחנה הראשונה מתקיימים אירועים, הופעות ותערוכות מתחלפות.

העיר העתיקה

בין הרובעים: המוסלמי, הנוצרי, הארמני והיהודי חבואים מקומות מרגשים ברדיוס של קילומטר מרובע בלבד. העיר העתיקה מציעה לכם שפע של אפשרויות לטיולים וסיורים שיחברו אתכם להיסטוריה המפוארת של ירושלים ושלושת הדתות הגדולות בעולם. ברחבי העיר העתיקה פרושים פריטים ארכיאולוגיים בני אלפי שנים, גלריות של אמנות עכשווית, שווקים צפופים מלאים בכל טוב ואפילו מקומות לתצפית מרהיבה על ירושלים, הכל במקום אחד די קטן ובמרחק הליכה או אפילו כמה צעדים ספורים.

שוק מחנה יהודה

השוק המפורסם שממציא את עצמו מחדש בכל פעם. מקום המשלב בצורה ייחודית בין ישן לחדש, בין שוק לירקות ופירות למתחם אוכל ובילוי תוסס, תוך כדי שמירה על הגרעין החשוב ביותר לקיומו: להישאר אמיתי ואותנטי, עם הריחות, הטעמים והקריאות של המוכרים. לא בכדי הפך השוק לאחד מסמליה של ירושלים.

רכבת הכותל

מיזם תיירותי חדש בעיר העתיקה בירושלים- סיור רכוב מלווה בהדרכה קולית. הסיור כולל מעבר אל הרובע הארמני, היהודי והכותל מערבי. במהלך הנסיעה תוכלו ליהנות מנופיה העתיקים של ירושלים ועיר דוד. הסיור יוצא משער יפו- שער הכניסה הראשי לעיר העתיקה ומאפשר הגעה נוחה אל אתרים כמו: עיר דוד, מנהרות הכותל, הגן הארכיאולוגי, טיילת החומות ועוד.

מוזיאון המדע ע”ש בלומפילד

השוכן בגבעת רם שבירושלים, מציג תערוכות מתחלפות בנושאי מדע וטכנולוגיה. התערוכות אינטראקטיביות, ומזמינות את המבקרים לצפות במייצגים כמוגם לגעת ולהפעיל אותם. המוזיאון מקיים אירועים לקהל הרחב ולאקדמיה, מארח מפגשי מדע לילדים מגיל הגן ועד לתלמידי תיכון ומשנת 1998 מפעיל את תחרות מדענים ומפתחים צעירים.

חדר בריחה מכרות המלך שלמה BQuest

מציע לכם להיות של ארכיאולוגים במירוץ אחרי הזמן; גיליתם את הכניסה למכרות המלך שלמה, עכשיו יש לכם 60 דקות להשיג אינספור אוצרות. חדר הבריחה מכרות המלך שלמה מתאים לכל המשפחה (בליווי הורים) ומציע אפשרות לשלב עם חדר בריחה נוסף צמוד.

מעלית הזמן

תיקח אתכם למסע בן שלושת אלפי שנות היסטוריה תוך שהיא מגוללת את סיפור העיר הקדושה בעולם בעזרת מופע מולטימדיה חדשני ומדהים. צאו למסע בזמן ביחד עם חיים טופול (“כנר על הגג”) והכירו פנים אל פנים את צדקיהו, ירמיהו ועוד רבים.

סיורי סגווי

הם אטרקציה מדהימה, המשלבת רכיבה על כלי חדשני דרך נופיה הקסומים של העיר. טיול סגווי יאפשר לכם לבקר באתרים המעניינים וייקח אתכם לחוויה מודרכת ובלתי נשכחת של ריחוף בין מקום למקום כשאוויר ההרים הירושלמי עוטף אתכם. בירושלים תמצאו מגוון של סיורי סגווי באתרים שונים בעיר.